خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت

به صورت کاملا اصولی و پایدار از گوگل مخاطبان هدفمند جذب کنید

طبق آخرین آمار منتشر شده، موتور جستجو گوگل با بیش از 99 درصد سهم بازار در بین سایر موتورهای جستجو در ایران، مهم‌ترین کانال جذب ترافیک و مخاطب برای وب سایت‌هاست. شما به کمک خدمات سئو اصولی و هدفمند می‌توانید کاری کنید که تمام جستجوهای مخاطبانی که در حالت عادی به سختی باید آن‌ها را پیدا کنید، به وبسایت شما ختم شود و خود مخاطبان به سراغ محصولات و خدمات کسب و کارتان بیایند.

  • سئو داخلی
  • سئو خارجی
  • بهینه‌سازی
  • تدوین استراتژی
  • مشاوره سئو

فقط داشتن سایت عالی کافی نیست!

به طور میانگین در تمام سایت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی دنیا، گوگل اولین و مهم‌ترین کانال جذب ترافیک و مخاطب برای وبسایت‌هاست و بیشتر از 60 درصد از مخاطبان سایت‌ها را شامل می‌شود.

نتایجی که گوگل به کاربران خود نمایش می‌دهد تصادفی و اتفاقی تولید نمی‌شوند و پشت سر آن‌ها پر از رمز و رازهایی است که باعث می‌شوند یک وبسایت در رتبه یک قرار بگیرد و یک وبسایت هیچ وقت رنگ صفحه اول گوگل را به خود نبینید!

داشتن یک سایت درجه یک و عالی، اما بدون ترافیک، مثل این است صاحب یک ماشین خیلی سریع و عالی اما در یک گاراژ دور افتاده و خاک گرفته باشید!

مزایا سئو برای کسب و کارها

مزایا منحصر به فرد سئو می‌تواند سرنوشت کسب و کارتان را متفاوت رقم بزند

کاربران به دنبال شما می‌گردند

با سئوی اصولی، به مرور زمان موتورهای جستجو اعتبار بیشتری برای شما قائل می‌شوند و ورودی سایت شما از نتایج جستجو گوگل به صورت کاملاً طبیعی و پایدار افزایش پیدا خواهد کرد.

مشتریان واقعی خودشان به سراغتان می‌آیند

به کمک سئو می‌توانید افرادی را به کسب و کارتان جذب کنید که دقیقا دنبال شما و محصولاتتان می‌گردند و گوگل یک کانال جذب ترافیک کاملا هدفمند و گزینشی برای کسب و کارها است.

سئو یک سرمایه‌گذاری پایدار و طولانی‌مدت است

همانطور که جلب اعتماد گوگل فرآیندی زمان‌بر است، اعتماد گوگل هم به راحتی از دست نمی‌رود و این یعنی، زمانی‌که رتبه شما در نتایج گوگل بهبود یابد، به این راحتی‌ها به وضعیت سابق برنمی‌گردد.

80% کاربــران به تبلیغاتگوگـل اعتماد ندارند 88% کلیک‌ها در صفحـــهاول نتایج گوگل است 31% کلیـــک‌ها مربوط بهنتیجه اول گوگل است شــــروع وبگردی باجستجو اتفاق می‌افتد 75% افزایش ترافیک هدفمند 1,2 M افزایش ترافیک + 12,2% - 5,3% ترافیک جدید ترافیک قدیمی

بهترین آموزش‌ها

مرتبط با موضوع سئو و بهینه سازی وبسایت

بیش از 4 ساعت محتوای آموزشی

(3 نظر)
5/5

بیش از 20 ساعت محتوای آموزشی

5/5

با کارشناسان ما تماس بگیرید

CONTACT US

درخواست خدمات سئو

دغدغه‌هایتان را با ما درمیان بگذارید تا درباره آن‌ها صحبت کنیم، ما آماده کمک به کسب و کارتان هستیم…

سوالات متداول

سوالات زیر پر تکرار ترین سوالاتی هستند که درباره خدمات سئو دگردیسی پرسیده شده‌اند

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization است به معنی بهینه سازی یک سایت و انجام اقداماتی برای کسب نتیجه بهتر در نتایج موتورهای جستجو است. موتورهای جستجو با الگوریتم‌های مختلفی سعی می‌کنند تا بهترین نتایج ممکن را به کاربران خود نشان دهند و همین الگوریتم‌ها باعث می‌شوند تا برخی از سایت‌ها در نتایج بالاتری نسبت به بقیه وبسایت‌ها قرار بگیرند و میزان فروش و ترافیک بیشتری را هم تجربه کنند.

اگر یک سایت را به یک مغازه تشبیه کنیم، مخاطبانی که از طریق موتورهای جستجو با کسب و کار شما آشنا می‌شوند مثل مشتریانی هستند که بدون تبلیغات شما، خودشان با پای خودشان وارد مغازه شما می‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سئو و ماهیت آن می‌توانید مقاله “سئو چیست؟” را از وبلاگ دگردیسی مطالعه کنید.

تعیین هزینه و قیمت پروژه‌های سئو به مقدار زیادی بستگی به سختی حوزه کسب و کار شما و وضعیت فعلی وبسایت کسب و کار شما دارد.

به همین خاطر تعیین یک عدد مشخص و یکسان برای پروژه‌های مختلف عملا غیرممکن، غیرمنطقی و کاملا غیر حرفه‌ای است. 

از طرف دیگر خدمات تیم سئو و بهینه سازی دگردیسی شامل چهار نوع خدمت مختلف: 

  1. مشاوره
  2. رفع خطاها و اشکالات برنامه نویسی و داخلی وبسایت
  3. تدوین استراتژی و برنامه سئو
  4. پروژه کامل سئو و بهینه سازی صفر تا صد وبسایت

است که بسته به نوع خدمات دریافتی، زمان و هزینه متفاوتی را برای آن باید در نظر داشت.

در پروژه‌های کامل سئو و بهینه سازی صفر تا صد سایت، بعد از انجام صحبت‌های اولیه و بررسی اولیه وبسایت شما، در صورتی که تمایل به شروع همکاری داشته باشید، یک گزارش جامع از وضعیت وبسایت شما تهیه شده و به عنوان نقطه شروع در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

حداقل بازه زمانی مورد تصور برای پروژه‌های سئو، مدت زمان 6 ماه است و در این مدت، در بازه‌های زمانی 2 تا 3 ماهه گزارش‌هایی از روند پیشرفت و بهبود وضعیت وبسایت شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

در یک تعریف کلی می‌توان روش‌های سئو را به سه دسته روش‌های کلاه سفید، کلاه خاکستری و کلاه سیاه تقسیم کرد.

روش‌های کلاه سفید روش‌هایی هستند که کاملا طبق چارچوب و قوانین گوگل انجام می‌شوند و در نقطه مقابل، روش‌های کلاه سیاه کاملا برضد و خلاف قوانین گوگل اجرا و پیاده سازی می‌شوند. روش‌های سئو کلاه خاکستری نیز در بین طیف سیاه تا سفید جای می‌گیرند.

روش‌های سئو کلاه سفید به مدت زمان، انرژی و در غالب موارد هزینه‌های بیشتری نسبت به روش‌های کلاه سیاه نیازمند هستند، اما مزیت آن‌ها پایداری و طولانی‌مدت بودن تاثیر آن‌هاست.

روش‌های سئو کلاه سیاه تاثیر فوری اما کوتاه مدت دارند و در مواردی حتی می‌توانند باعث پنالتی و حذف به کلی وبسایت شما از نتایج گوگل شوند. به همین خاطر اکیدا توصیه می‌شود که به خاطر صرف هزینه کمتر و یا عجله در پروسه سئو و بهینه سازی وبسایت، خودتان را گرفتار مشکلاتی که بخاطر استفاده از روش‌های سئو کلاه سیاه در آینده گریبانگیرتان خواهد شد، نکنید.

یکی از درخواست‌های مشترک در بین بسیاری از کسب و کارها یادگیری اصول سئو و پیاده سازی اصول توسط خودشان و یا تیم فنی مسئول وبسایت است.

در صورتی که قصد یادگیری عمیق و اصولی سئو و نحوه عملکرد موتورهای جستجو را دارید، اکیدا توصیه می‌کنیم که از “آموزش شروع هوشمندانه یادگیری سئو” فرآیند یادگیری خودتان و یا تیم فنی کسب و کارتان را آغاز کنید.

سئو و بهینه سازی وبسایت فرآیندی زمان‌بر و نیازمند صبر و حوصله برای مشاهده نتایج است. به طور معمول اولین نشانه‌های تاثیرگذاری سئو و بهینه‌سازی وبسایت در بازه 3 تا 6 ماه بعد از شروع پروژه‌ها نمایان می‌شود و به همین خاطر عملا عقد قرارداد پروژه سئو برای مدت زمان کوتاه‌تر از 6 ماه ممکن نیست و در بیشتر مواقع توصیه می‌شود که قرارداد خودتان را به مدت یکساله در نظر بگیرید تا بتوانید شاهد بیشترین تاثیر از پروژه خود باشید.

خدمات بهینه سازی تکنیکال و داخلی وبسایت و یا تدوین استراتژی و برنامه سئو نیز معمولا بین یک هفته تا یک ماه به زمان نیاز دارند.

سئو یک رقابت تمام عیار در بین وبسایت‌هاست و احتمالا همین الان که شما به فکر سئو و بهینه‌سازی وبسایت خودتان افتاده‌اید، رقبایتان مشغول فعالیت و تمرکز روی سئو سایت‌شان هستند.

بنابراین فعالیت در این فضا یک فعالیت کاملا احتمالاتی و غیر حتمی است و به خاطر ذات احتمالاتی بودن این فضا، اگر فردی به صورت حتمی به شما تضمین رتبه یک گوگل را بدهد، احتمالا یا در کار خود مبتدی و تازه کار است و با این فضا غریبه است و یا به هر قیمتی شده به دنبال فریب و جذب پروژه شماست.

با اینحال، در این فضای غیر حتمی و احتمالاتی می‌توان تضمین داد که با انجام خدمات سئو، شما افزایش ترافیک و به دنبال آن افزایش مخاطبان علاقه‌مند به کسب و کارتان را تجربه خواهید کرد و اگر یک برنامه بازاریابی و هدفمند برای تبدیل مخاطبان به مشتری را نیز برنامه ریزی کرده باشید (که در پروژه‌های سئو دگردیسی به این اصل هم توجه ویژه‌ای می‌شود) افزایش فروش را نیز تجربه خواهید کرد.

برای شروع و ارسال درخواست خود، می‌توانید از بخش درخواست خدمات سئو درخواست خودتان را به همراه شرح مقدماتی و اولیه کسب و کارتان برای همکاران ما در دگردیسی ارسال کنید تا بعد از بررسی اولیه برای صحبت‌های دقیق‌تر و جدی‌تر با شما تماس گرفته شود.

سایر خدمات دگردیسی

رشد و تحول کسب و کار با خدمات دیجیتال مارکتینگ دگردیسی

خدمات طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی، خبری، شرکتی، پزشکی، شخصی و …

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

با بهینه سازی وبسایت‌تان در صدر نتایج جستجو بدرخشید

جدیدترین مقالات

مرتبط با موضوع سئو و بهینه سازی وبسایت

لینک چیست؟ منظور از لینک چیست؟ لینک یعنی چی؟
سئو

لینک چیست؟ آشنایی کامل با ساختار لینک و انواع آن

واژه لینک را هزاران شنیده‌اید و بر روی هزاران لینک تابحال کلیک کرده‌اید، اما آیا می‌دانید که لینک‌ها چگونه ساخته می‌شوند؟ چه انواع و کاربردهایی دارند؟ چگونه می‌توان آمار کلیک بر روی آن‌ها را رصد کرد؟ در این مقاله به تک تک جزییات درباره لینک‌ها پرداخته‌ایم.

ثبت نقشه سایت در گوگل وبمستر
سئو

چگونه نقشه سایت خود را در گوگل سرچ کنسول ثبت کنیم؟

بعد از ثبت سایت در گوگل سرچ کنسول، ثبت نقشه سایت یکی از ضروری‌ترین کارهایی است که باید در راستای معرفی سایت خود به گوگل و سئو سایت خود انجام دهید، در این آموزش به صورت تصویری اینکار را باهم انجام می‌دهیم.

ثبت سفارش و مشاوره

لطفا اطلاعات تماس خود را با دقت وارد نمایید

آژانس دیجیتال مارکتینگ دگردیسی

با ما در ارتباط باشید

پشتیبان تلگرام

degardc_webdesign@

پست الکترونیکی

ورود
ثبت نام