دگردیسی به چه معناست؟

دگردیسی بخشی از چرخه حیات موجودات زنده است که با تحول اساسی و تکامل اون‌ها همراهه، تبدیل کرم ابریشم به پروانه‌ای زیبا و تکامل پیدا کردن اون یک مثال خیلی واضح از دگردیسیه، دگردیسی رو در هر زمینه ای می‌توان تصور کرد، هر کسب و کاری اگر مرحله تکامل و دگردیسی رو طی نکنه یا کوچیک باقی میمونه و یا بعد از مدتی کم کم محو میشه و از بین میره.

پایان تلخی که بدون دگردیسی رقم میخوره…

تحول بنیاذی کسب و کارهای قدیمی و رشد و توسعه کسبو کار
کسب و کار شما در مرحله ابتدایی خود است که هنوز شکوفا نشده
اولین مرحله راه اندازی کسب و کار یا ایده کسب و کار

در حال حاضر چه خدماتی ارائه می‌کنیم؟

خدمات طراحی سایت واکنشگرا و حرفه ای و ارزان

طراحی سایت

طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا مهمه چون الان 70 درصد وبگردی روی موبایل انجام می‌شه و اگر وبسایت شما روی تلفن همراه نمایش خوبی نداشته باشه تو بازار اینترنتی به اهداف خودتون هیچ جوره نمی‌رسید

خدمات تخصصی سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو مانند گوگل

تسخیر گوگل (سئو سایت)

قدیم‌ترا مشتریای دست به نقد از طرف ی معتمد به سمت مغازه‌ روانه میشدن الان اون معتمد که هرکسی هرچیزی میخواد ازش سوال میپرسه گوگله و ما کمکتون می‌کنیم که در نتایج سرچ گوگل جزو بهترین‌ها باشید

خدمات پشتیبانی سایت

کنار شماییم در انجام کارهای روزمره سایت، بروز رسانی های مرتب، رفع مشکلات احتمالی که ممکن است در سایت شما به وجود بیاید

داستان دگردیسی

ظهور اینترنت برخلاف شیرینی‌های آن، برای بسیاری از کسب و کارها بزرگترین کابوس بوده است!

اگر کسب و کارها را به سه دسته کلی تقسیم کنیم:

  1. کسب وکارهایی که تغییر را به وجود میاورند
  2.  کسب و کارهایی که با توجه به تغییرات به وجود آمده برای شرایط جدید آماده می‌شوند
  3.  کسب و کارهایی که تغییر را باور نمی‌کنند و نابود می‌شوند

تنها کمتر از یک درصد از کسب و کارها تغییرات را به وجود میاورند و 99 درصد باقی انتخاب می‌کنند که با شرایط جدید در بازار حضور پیدا کنند و یا از رقابت خداحافظی کنند.

نکته مهم اینجاست که تنها پذیرش تغییر کافی نیست، اگر برای تغییرات آموزش مناسب نبینید در حقیقت آن را جدی نگرفته‌اید.

موسسه دیجیتال مارکتینگ دگردیسی از سال 1397 و با ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ مختلف به کسب و کارهایی که به دنبال حضور حرفه‌ای در بازار اینترنتی هستند فعالیت خود را آغاز کرد، در همین مدت فعالیت، مهم‌ترین چیزی که حس می‌شد خلا شدید آمادگی مدیران کسب و کارها برای تحول و روبه رو شدن با شرایط جدید بود، مدیرانی که سرگردان به هر دری می‌زنند تا بتوانند در شرایط حاکم اینترنتی شدن دوام بیاورند و از این مرحله به سلامت عبور کنند، اما مشکل کجاست؟ فضای اینترنت که پر از آموزش‌های متنوعیست که ادعا می‌کنند کسب و کار شما را متحول خواهند کرد، آیا این مدیران سرچ کردن در گوگل را بلد نیستند؟ یا برای آموزش دیدن خود هزینه نمی‌کنند؟

در مورد بیشتر مدیران، جواب تمام سوالات بالا یک کلمه است، نه! مشکل از فضای آموزشی بی سر و سامانیست که نوکیسه‌ها سعی در سو استفاده از آن دارند و آموزش‌های فراوان بی کیفیتی که با تبلیغات فراوان تحمیل شده‌اند.

خلا موجود باعث شد تا دگردیسی تنها محدود به ارائه خدمات باقی نماند و آموزش تضمین شده جزیی از هسته اصلی دگردیسی شود، چرا که حتی با ارائه بهترین خدمات به کسب و کارها اگر از آموزش مناسب برخوردار نباشند به موفقیت نخواهند رسید.

دگردیسی آینده تحول کسب و کارها در ایران را ترسیم خواهد کرد.

ورود
ثبت نام